Doporučená inzerce

Originální recepty
Originální recepty
(Nabídka / Potraviny)
Ložní povlečení 2+2
Ložní povlečení 2+2
(Nabídka / Doplňky)
Průvodce dražbami
Průvodce dražbami
(Nabídka / Ostatní)

Pravidla

a obchodní podmínky

Základní pravidla
Stejný inzerát je povoleno přidat pouze jednou za den, opakování inzerce se stejným obsahem bude považováno za spam.
Vaše příspěvky pište prosím s diakritikou, nepoužívejte VELKÁ PÍSMENA a několik po sobě jdoucích znaků jako například: !!!

Zadavatel inzerátu souhlasí se zpracováním a zveřejněním jím zadaných údajů a uděluje souhlas s případným marketingovým kontaktem. Zadavatel (autor) inzerátu nese plnou odpovědnost za svůj inzerát. Administrátor tohoto webu si vyhrazuje právo inzerát částečně upravit nebo smazat pokud bude v rozporu z pravidly.

Pravidla pro poptávku
U poptávky se nemusíte podepisovat, stačí Vaše křestní jméno, jediný povinný kontaktní údaj je vaše e-mailová schránka, ta je mimo jiné důležitá pro editaci nebo smazání inzerátu.
Pravidla pro nabídku
Nabídku musí být podepsána celým jménem nebo názvem společnoti poskytující nabídku, např. Jan NOVÁK, Společnost s.r.o. apod.
Zákaz inzerce se vztahuje na tyto nabídky:
• půjčky s poplatky předem
• půjčky s volaním na placenné linky 900
• sms půjčky (sms platby)
• nabídky na oddlužení od neseriozních a podvodných společností
• doporučování a nabádání k podvodných úvěrů

Postih za porušení pravidel
Pokud Váš příspěvek poruší některé z pravidel tohoto webu či zákon platný v České republice, nebude schválen, případně bude smazán.
Při soustavném porušování pravidel smažeme všechny Vaše příspěvky a zablokujeme Vaši IP adresu v přístupu na tyto stránky.

Ochranné známky a licence k obrázkům a fotografiím
Každý uživatel webu www.mujbazar.com, nese plnou odpovědnost za texty inzerátů, za nadpisy, a používání různých ochranných známek, za licencované obrázky, fotografie nebo avatary, vložené na tento server. Každý uživatel tedy musí vkládat jen takové obrázky a obsah, ke kterým má plná autorská práva. Provozovatele serveru www.mujbazar.com se zříkají jakékoliv právní odpovědnosti za obrázky a obsah, vložené uživateli toho serveru. Pokud zde objeví autor, nebo jeho zástupce dílo, které spadá pod jeho autorskou licenci, nechť nás o tom laskavě informuje na emailu info@
mujbazar.com , a my autorské dílo odstraníme.