Doporučená inzerce

Originální recepty
Originální recepty
(Nabídka / Potraviny)
Ložní povlečení 2+2
Ložní povlečení 2+2
(Nabídka / Doplňky)
Průvodce dražbami
Průvodce dražbami
(Nabídka / Ostatní)
Vytisknout

Výprodej! Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Zobrazit všechny inzeráty Šulc Přemysl
Výprodej! Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřskýVýprodej! Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřskýVýprodej! Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřskýVýprodej! Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Popis


IDEÁLNÍ DOBA K VÝSADBĚ – výsadba možná minimálně do konce listopadu! Nabízím k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 10Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 8Kč/ks. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce vyroste až do výšky 1,2 - 1,8m!!! a ve druhém roce se z něj stane plnohodnotný, hustý živý plot. Tento kouzelný živý plot je ideální pro rychlé a efektivní vypěstování vašeho soukromí nebo zakrytí vašeho domu. Jedná se o opadavou rostlinu, vytvářející hustý, živý, zelený plot s malými lesklými listy.
Hlavní výhody: mimořádně rychlý růst (až 3 metry za 2 roky), nenáročný na půdu a ošetřování, výborná ochrana proti prachu, ideální na zastínění a odizolování hluku, je bez pylu, odolný a chemicky ošetřen proti nemocem a plísním, 100% úspěšnost ujmutí v jakékoli půdě, rostlina výborně snáší stříhání, takže je možné snadno regulovat její tvar.
Výsadba plotu je nejvhodnější v jarním termínu od března do června a v podzimním termínu v říjnu a listopadu. Doporučená výsadba 6-8 rostlin na běžný metr. Dodány jsou rostliny s dobře založeným kořenovým systémem a zastřižené pro ideální růst.
Bezkonkurenční cena – pouze 10Kč za rostlinu. Levněji nikde neseženete!!!
Objednávky a info na tel.: 605 338 061 nebo e-mail: kouzelnyplot@seznam.cz
Cena: 10 Kč

Informace

Kontakt

Šulc Přemysl
605338061
Liberecký kraj
Odeslat email